Sık Sorulan Sorular
Aradığınızı bulamıyorsanız Destek Talebi açınız.

PanelMaks Nedir?

PanelMaks 7 Gün 24 Saat İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, TikTok ve diğer tüm sosyal medya platformları için şifrenizi paylaşmadan takipçi, beğeni, izlenme ve yorum sipariş verebileceğiniz, tam otomatik sosyal medya bayilik paneli'dir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız PanelMaks ile ihtiyacınız olan tüm kaliteli servisleri uygun fiyata alabilirsiniz. PanelMaks hem şahsi hemde ticari sosyal medya hesaplarınız için uygundur.

Hesabınıza 7 Gün 24 saat, sayfamız üzerinden Kredi Kartı /Banka Kartı ile ve Havale/EFT yoluyla online bakiye yükleyebilir ve tüm servislerimizden anında yararlanabiliriniz. Sistem üzerinden oluşturağınız siparişleriniz otomatik olarak başlar ve çok kısa bir süre içerisinde tamamlanır. PanelMaks sunduğu servislerin hiçbirinde sosyal medya hesabınızın şifresini kesinlikle sizden istemez.

 

PanelMaks Nasıl Kullanılır?

Öncelikle sitemizde bulunan Bakiye Ekle sayfasından, sistemimize entegreli olan online ödeme servisleri aracılığı Kredi/Banka kartınız ile veya havale/eft yöntemi ile bakiye eklemeniz gerekmektedir. Ardından onlarca kategori altında yüzlerce servisten isteğinize uygun olanı seçip çıkan mini formda ki kutucukları talebiniz doğrultusunda doldurmanız ve siparişi vermeniz gerekmekte. Vermiş olduğunuz sipariş kısa bir süre içerisinde başlar ve tamamlanır. (Siparişi oluştururken lütfen servisin altında bulunan açıklama kısmını okuyun. Burada yazılan servis detaylarını baz alarak sipariş vermeniz önerilir.) Profil adresleriniz kesinlikle gizli olmamalıdır. Örnek sipariş görselini burada bulabilirsiniz.

 

Nasıl Bakiye Yüklerim?

Sitemizde bulunan Bakiye Ekle sayfasından, sistemimize entegreli olan online ödeme servisleri aracılığı Kredi/Banka kartınız ile veya havale/eft yöntemi ile bakiye ekleyebilirsiniz. Ayrıca Papara ile ödeme seçeneğimizde mevcut. Online ödeme yöntemlerinde bankanız tarafından sms onayı alınmaktadır.  Online Ödeme işlemlerinde PayTR ve PayTürk altyapısını kullanmaktayız. Yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. PanelMaks 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Tamamen güvenli ve sorunsuz bir işlemd

 

Sosyal Medya Hesabımın Şifresini Vermem Gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır. PanelMaks, sizlerden asla sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez. Sipariş oluştururken sadece kullanıcı adı/gönderi linki tarzında bilgileri doldurmanız yeterlidir. Ayrıca destek bölümümüzden herhangi bir servisimiz hakkında iletişime geçtiğinizde kesinlikle şifre bilginizi paylaşmayın. Unutmayın, sizden şifre isteyen firmalara asla güvenmeyin.

 

PanelMaks Servislerini Kullanmak Hesabıma Zarar Verir mi?

Kesinlikle hayır. PanelMaks servislerini gönül rahatlığıyla hem şahsi hemde kurumsal hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

 

Takipçiler Gerçek mi? Takipçiler Ne Zaman Ulaşır? Bu İşlemler Yasal mı?

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bunun dışında sitemizde bulunan paketlerde tabikide bot veya yabancı hesaplarda barınmaktadır. Paket açıklamalarında bunlar detaylı olarak yazmaktadır.

PanelMaks üzerinden 7/24 kredi alabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Herşey otomatik olarak yapılmaktadır. Bu bağlamda, siparişinizin ardından 45-60 dakika içinde işleminiz tamamlanır. Sistemimiz %100 otomasyonla çalışmaktadır. Yaptığınız ödeme, sipariş gönderimi ve sipariş tamamlanması otomatik işlemektedir. Dilediğiniz saatte sipariş verebilirsiniz.

Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan belli başlı reklamlarla, profilinize takipçi kazandırılır.

 

Kurumsal Hesaplar İçin PanelMaks Yararlı mıdır?

PanelMaks servisleri hem şahsi hesaplarınız için hemde kurumsal marka hesaplarınız için %100 yararlı ve olumlu etkileri vardır. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir işlemdir. Bütçenize uygun ufak çaplarda takipçi, beğeni, izlenme ve diğer hizmetleri almanız sizin yararınızadır.

 

Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır;  

• Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız. 

• Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz. 

• Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir. 

• Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

 

Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?

Siparişlerinizde vermiş olduğunuz rakam kadar siparişler tamamlanmadı yada servis yoğunluğuna bağlı olarak başlamayıp iptal olduysa 48 saat içinde paranız tekrar PanelMaks hesabınıza geri yüklenir.

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.

 

Telafili Bir Servis Aldım. Telafiler Ne Zaman Yapılmaktadır?

Sistemimiz tarafından gönderilen çoğu hizmette düşüş olmamaktadır; lakin aksi durumlarda da düşme olabilir. Eğer garantili bir hizmet satın aldıysanız, düşüş olduktan sonra telafi sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Gönderimin başlaması ise 0-96 saati bulabilmektedir.

 

API Nedir?

Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.

 

Bayilik Paneli Kiralamak İstiyorum.

Bayilik paneli kiralamak ve şartları öğrenmek için: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

 

 

TEKNOFİS BİLGİ İŞLEM İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş
[email protected]

Blog   |   İletişim